Mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai pradėjo 2018 metus. Jau šį mėnesį iškovotos kelios svarbios pergalės. Mokyklos mergaičių krepšinio komanda 3x3 tarpzoninėse varžybose, kurios vyko Bariūnų sporto salėje, įveikė visas priešininkes ir pateko į Lietuvos finalą, vyksiantį Jonavoje, kur varžysis 12 pajėgiausių komandų. Komandoje žaidė Simona Svirplytė, Karolina Baikštytė, Monika Danasaitė ir Arūnė Žąsinaitė. Parengė mokytojas Audrius Mameniškis.

Gruodžio 20 d. mokykloje vyko tradicinis, inicijuotas buvusio mokyklos mokinio Jono Rimdžiaus Kalėdinis, draugiškas krepšinio turnyras ,,Jono Rimdžiaus taurė“. Dėl šio prizo varžėsi 4 krepšinio komandos: Joniškio rajono Gasčiūnų ir Gataučių M. Katiliutės mokyklos bei Šiaulių rajono Kairių pagrindinės mokyklos ir Meškuičių gimnazijos krepšininkai.

Gruodžio 19 d.  mokykloje vyko Adventinis renginys, pakvietęs susikaupti bei prisiminti šv. Kalėdų prasmę. Tikybos mokytojos Elenos Veikalienės ir 8 klasės mokinių parengta miniatiūra papasakojo apie pirmąjį Kalėdų Senelį - šv. Mikalojų - ir jo dovanas neturtingiesiems.

Lapkričio 29-oji – projektinė diena mokykloje, skirta Joniškio krašto istorijai, o kartu ir Joniškio Švietimo centro 20-mečio minėjimui. Iš pat ryto 5-10 klasių mokiniai vyko į Joniškį, kur jų laukė orientacinis žaidimas, ieškant žymių miesto objektų. Pasiskirstę grupėmis, pagal užuominas mokiniai ieškojo paslėptų QR kodų, juos nuskenavę išmaniuoju telefonu perskaitė užduotis, kurias čia pat ir atliko.

Specialiosios pedagogės Renatos Kvedaraitės organizuotas tradicinis rajoninis renginys „Būkime kartu“, lapkričio viduryje vykęs mūsų mokykloje, šįkart buvo skirtas Švietimo centro 20-mečiui paminėti.Renginyje be gatautiškių dalyvavo ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos, M. Slančiausko progimnazijos, Kriukų bei Gasčiūnų pagrindinių mokyklų komandos.