Lapkričio 29-oji – projektinė diena mokykloje, skirta Joniškio krašto istorijai, o kartu ir Joniškio Švietimo centro 20-mečio minėjimui. Iš pat ryto 5-10 klasių mokiniai vyko į Joniškį, kur jų laukė orientacinis žaidimas, ieškant žymių miesto objektų. Pasiskirstę grupėmis, pagal užuominas mokiniai ieškojo paslėptų QR kodų, juos nuskenavę išmaniuoju telefonu perskaitė užduotis, kurias čia pat ir atliko. Prie kiekvieno objekto reikėjo pasidaryti ir asmenukę. Suradę visus objektus, visi grįžo į mokyklą – čia vyko protų mūšis, patikrinęs žinias apie savo kraštą, lavinęs atmintį, pastabumą bei loginį mąstymą. Susumavus visos dienos rezultatus, paaiškėjo didžiausi Joniškio krašto žinovai – 8 ir 9 klasės, surinkusios vienodą skaičių taškų. Diena baigėsi ne tik suvalgius saldžius prizus, bet ir sužinojus bent keletą naujų dalykų! Projektinę dieną organizavo mokytojos Jolanta Jurkevičienė ir Emilija Karoblytė, vykdyti veiklą padėjo ir klasių auklėtojai.