Mokyklos ŠIMTMETIS... Prabėgusių metų virtinė leidžia pasidžiaugti nuveiktais darbais. Tegul nauji planai ir gražios svajonės veda mūsų Mokyklą ateitin...
free pokerfree poker

Lapkričio 21 dieną  mūsų mokyklos 3-5 klasių mokiniai dalyvavo išvažiuojamojoje integruotoje  tikybos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, gamtos ir žmogaus dalykų pamokoje Joniškyje. Mokiniai ir juos lydėjusios mokytojos aplankė Joniškio istorijos ir kultūros muziejų.  Muziejininkas Darius Vičas supažindino su dailininko Adomo Varno nutapytais Kryžiaus kelių paveikslais, vertingomis XVI-XIXa. religinėmis knygomis.

Pasidžiaugę gražiai tvarkomu muziejumi, nuvykome į Joniškio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią. Čia tikybos mokytoja Elena pamokino, kaip reikia elgtis atėjus į bažnyčią, o muziejininkas Darius papasakojo apie XVII a. gyvenusį Šv. Martinijoną ir jo paveikslą, supažindino su  Angelo Sargo, evangelistų ir kitais paveikslais. Mokiniai pamatė vargonus, sakyklą.
Raudonojoje sinagogoje susipažinome su žydų religija, papročiais, tradicijomis. Vaikai sinagogoje įrengtu kompiuteriniu terminalu galėjo peržiūrėti vaizdo įrašų galeriją, kurioje patalpintos žydų istoriją ir kultūrą įprasminusių renginių akimirkos. Terminale yra įdiegtas interaktyvus edukacinis žaidimas, kuris vaikus labai sudomino.
Baltojoje sinagogoje apžiūrėjome  įrengtą modernią ekspoziciją „Joniškio miesto istorijos raida“. Ekspozicija sudaryta iš istorinių Joniškio miesto pastatus imituojančių namų, įrengtos pakabinamos tarpukario Joniškio pastatų stogų, fasadų panoraminės imitacijos.
Mokiniai džiaugėsi netradicine pamoka. Jiems patiko paveikslai muziejuje, kompiuterinis edukacinis žaidimas Raudonojoje sinagogoje, visi eksponatai Baltojoje sinagogoje, o ir Joniškio bažnyčia  buvo įdomi savo istorija.
Išvažiuojamojoje pamokoje mokinius lydėjo mokytojos Šarūnė Apinytė,  Gitana Janiulienė, lydinčioji padėjėja Indra Matutienė ir už išvyką atsakinga mokytoja  Elena Veikalienė.

 

free pokerfree poker

Biudžetinė įstaiga Joniškio r.
Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre,
kodas: 190563565
Mokyklos g. 6, Gataučių k.,
Gataučių pšt., LT-84262
tel./faks. (8 426) 47 782;
Valdymo struktūros schema

 sitemap email  rss  facebook  archive Neįgaliesiems
403623
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Iš viso
65
173
1228
400570
6486
14006
403623
Svetainę kūrė Laimonas Vingras 2010-12-22