Lapkričio 14 dieną garsiausiai Švedijos ir vienai populiariausių viso pasaulio vaikų rašytojai Astridai Lindgren suėjo 110 metų. Ši proga žaismingai paminėta mokyklos bibliotekoje bei literatūros pamokose.
Visą savaitę bibliotekoje vykstančioje parodoje galima sužinoti įdomių dalykų apie rašytoją, pavartyti jos knygas, prisiminti ir nuspalvinti knygų personažus, pasidaryti asmenukę su Pepe Ilgakojine, leistis į virtualią kelionę po Astridos Lindgren pramogų parką jos gimtajame mieste.

Gerb. Tėveliai,
Lapkričio 20–23 dienomis mokykloje skelbiamos Atvirų durų dienos. Kviečiame Jus tomis dienomis nuo 12.00 iki 15.00 apsilankyti mokykloje ir pabendrauti su pedagogais.

Lapkričio 9 d. mokykloje vyko Joniškio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inicijuota akcija "Būk matomas", kurios metu priklijuojamais atšvaitais buvo paženklintos mokinių striukės bei kuprinės.

Spalio 14 – 21 dienomis Gataučių M. Katiliūtės mokyklos delegacija, kurią sudarė šeši Erasmus+ projekte „Jobortunities“ („Darbo galimybės“ – liet.) dalyvaujantys 10 klasės mokiniai (Simona Svirplytė, Greta Bajalytė, Austėja Taraškutė, Vakarė Vaičiulytė, Vismantas Galkus, Aurelijus Staškus) bei trys mokytojai (Linas Česnulis, Šarūnė Apinytė, Emilija Karoblytė), svečiavosi tolimiausių projekto partnerių šalyje – Portugalijoje.

Prieš atostogas mokyklos sienos pasipuošė žaismingomis, nors ir šiek tiek baugiomis dekoracijomis: raganų veidais, kaukolėmis, moliūgais, šikšnosparniais. Išsigąsti nevertėtų, nes tai - anglų kalbos mokytojų Astos Valienės bei Ramunės Barzdaitės inicijuotas projektas, skirtas Visų Šventųjų dienos išvakarėms – Helovynui paminėti.