Mokyklos bendruomenės tikslas – AUGANTIS ŽMOGUS: besimokantis ieškoti, rasti, suvokiantis tautines ir žmogiškąsias vertybes
free pokerfree poker

Šiandien mokykloje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Lydima Joniškio rajono savivaldybės mero Vitalijaus Gailiaus ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Astos Žilinskienės, ministrė apžiūrėjo mokyklos edukacines erdves, pasidžiaugė kūrybingu jų išnaudojimu ir pritaikymu mokinių poreikiams.

Vaikai gali rinktis aktyvų poilsį visą vasarą. Daugiau informacijos https://www.sc.joniskis.lm.lt/index.php/neformalusis-vaiku-svietimas/naujienos

Mokykloje atidaryta dieninė mokinių vasaros poilsio stovykla. Stovyklos kryptis: kūrybinė, meninė, kraštotyrinė, ekologinė, sportinė, turistinė. Tikslas –  socialinių, emocinių ir fizinio aktyvumo kompetencijų ugdymas, bendravimo ir bendradarbiavimo, kūrybiškumo ir aktyvaus judėjimo įgūdžių lavinimas.

Birželio 15 d. mokykloms ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai!
Šventiškai pasipuošę, nešini balionais ir lydimi tėvelių ketvirtokai susirinko į paskutinę pamoką, kurioje skambėjo dainos, sukosi šokiai, aidėjo padėkos žodžiai savo mylimai mokytojai Ingai Švilpienei.

Nuo birželio 7 d. mokiniai bus ugdomi mišriu būdu: konkrečių klasių mokiniai lankys mokyklą arba mokysis nuotoliniu būdu. Testavimas neprivalomas, bet rekomenduojamas.

free pokerfree poker

Biudžetinė įstaiga Joniškio r.
Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla
Duomenys kaupiami
Juridinių asmenų registre,
kodas: 190563565
Mokyklos g. 6, Gataučių k.,
84262, Joniškio r. sav.
tel. 8 649  39 493
Valdymo struktūros schema

 sitemap email  rss  facebook  archive Neįgaliesiems
722746
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Iš viso
15
105
749
721043
6209
11892
722746
Svetainę kūrė Laimonas Vingras 2010-12-22