Spalio 3 d. 18 mūsų mokyklos mokinių dalyvavo tarptautinėse žaidynėse ,,Kaimynų taurė“, kurios vyko Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijoje. Mūsų mokyklos tinklinio komanda užėmė II vietą, virvės traukime – II vieta, lengvojoje atletikoje – III vieta.

Spalio 1 d. mokyklos I – ojo aukšto koridorius tradiciškai pasipuošė Rudenėlio šventės eksponatais. Grožintis jais, negalima atsistebėti ne tik pradinukų, bet matyt ir jų tėvelių išmone. Ir ką tik galima padaryti iš lietuviškų sodo ir daržo gėrybių.

Rugsėjo 28  d. prie mokyklos mokinius pasitiko policijos ,,rėmėjas šuniukas Amsis“. Jį atlydėję Joniškio policijos komisariato pareigūnai Algirdas Sakalauskas ir Daina Kaminskienė aplankė pradinio ugdymo klasių mokinius,  aktų salėje mažiesiems dar kartą priminė kelių eismo taisykles, išdalijo atšvaitus ir mandagaus elgesio atmintines.

Rugsėjo 26 d. 2-3 klasių mokiniai vyko į Klaipėdą - į profesinio veiklinimo ekskursiją.
Lankytasi Laikrodžių muziejaus edukacinėje pamokoje, kurioje  susipažinta su laiko matavimo prietaisų istorine raida: kalendoriais, saulės, vandens, ugnies, smėlio, mechaniniais laikrodžiais.

Rugsėjo 25 d. 1-4 klasių mokiniai vyko į Joniškio Baltąją sinagogą, kur su bendraamžiais iš kitų mokyklų dalyvavo Aplinkos apsaugos ministerijos inicijuojamoje neformalaus ugdymo pamokoje „GAMTUKAI“.